Podpora

Zaujala vás naše činnost a chcete ji podpořit? Předem děkujeme

Dnešní doba má jako jeden z hlavních cílů rychlý úspěch měřený zejména materiálními statky. Dražší auto, větší barák, větší vliv, … je většinovou společností považováno za etalon štěstí a základní životní cíl. Ale ne každý může být „nejlepší“ a mít „nejvíc“ a jsme přesvědčeni, že ne každý považuje dnešní hodnoty za ty správné.

Naše činnost nenabízí stupně vítězů, kariérní růst, objektivy televizních kamer a vidinu tučného výdělku. My nabízíme zážitky, přátelství, putování, hry, výlety, dobrodružství, zkrátka věci, které si těžko objednáte na e-shopu, nepoměříte se jimi na výstavě. Na druhou stranu naše hodnoty vám nikdo nevezme, zůstanou vám navždy.

Zaujala Vás naše činnost a chtěli byste nás podpořit?

Finanční příspěvky přivítáme na našem účtě (prosíme o uvedení zprávičky pro příjemce, že jde o dar). Pokud potřebujete vystavit potvrzení pro zaměstnavatele nebo finanční úřad, kontaktujte nás.

číslo účtu - 2400245567 / 2010

Finanční dar, ale není jedinou možnou formou jak nás podpořit. Při naší činnosti je potřeba spousty, na první pohled, nepotřebných věcí. Spousty rekvizit do her a příběhů vyrábíme z věcí, které jsou určeny k vyhození (např. kartonové krabice jsou vděčný materiál prakticky na cokoliv). Výbavu klubovny z větší částí tvoří věci, kterým již v domácnostech také vypršel čas. Během roku tiskneme spousty materiálů (oddílový časopis, letáčky, výroční zprávu) – pomoc tedy může mít různoupodobu.

Za jakoukoliv podporu předem děkujeme !